2 Ocak 2020

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama

İnsanların günlük yaşam alanlarınsa karşılaştıkları en büyük sorunlardan bir tanesi kesinlikle haşere ve böceklerdir. Firmanın amacı, çevre ve insan sağlığına duyarlı bir şekilde son teknoloji ekipmanlar kullanarak insanların böcek ve haşere sorunlarına kesin çözümler getirebilmektedir. Bunun yanı sıra aylık ve yıllık periyotlar uygulanarak haşere ve böcek oluşumunu kökten gidermektedir.

En önemli nokta müşteri memnuniyeti sağlayabilmektir. Güvenilir, hızlı ve kaliteli bir hizmet ile kalıcı sonuçlar elde edebilmeniz firmanın öncelikleri arasında yer almaktadır. Firmada kullanılan ilaçların tamamı T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, tamamen güvenilir, çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerden oluşmaktadır.

Şirket Misyonu

Firmanın öncelikli misyonu kesinlikle ülkemizde henüz kullanılmayan teknolojileri ülkeye kazandırarak öncü bir firma olmak ve bu şekilde ilaçlama sektörünün kalitesini yukarılara çıkarmaktır. İnsan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen yöntemler ile hizmet kalitesini artırmak ve daha güvenilir bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımak birincil hedeftir.

Hizmet Alanları

Firma her türlü mekan tipine göre en uygun ekipman ve ürünleri kullanarak sorunu kökten çözmeyi hedeflemektedir. Böcek ve haşereler insan hayatında evden işyerine birçok farklı mekanda karşımıza çıkmaktadır. Bu böcek ve haşerelerden kurtulmanın en etkili yolu kesinlikle ilaçlamadan geçmektedir. Böcek ve haşerelerin en çok karşılaşıldığı mekanlar;

Ev, konut gibi insanların günlük yaşamlarını sürdükleri apartman ve bina en çok karşılaşılan mekanlar arasında yer almaktadır.

İnsanların yaşamlarını sürdürdükleri yer olan evler dışında en çok rastlanılan mekanlar yine evimize çok yakın olan bahçe, sığınak ve çatı gibi mekanlar olmaktadır.

Bunların yanı sıra insanların iş hayatlarını sürdürdükleri ofis, işyeri ve fabrika gibi yerlerde böcek ve haşerelere sık sık rastlanmaktadır.

En Çok Karşılaşılan Böcek Türleri

İnsan yaşamının sürdürüldüğü mekanlarda karşımıza birçok haşere ve böcek çeşidi çıkmaktadır. Her böcek ve haşere çeşidi için farklı ilaçlama yöntemleri, farklı ekipmanlar ve ilaçlar kullanılmalıdır. Aksi takdirde kesin ve kalıcı bir sonuç almak mümkün olmamaktadır. En çok karşılaşılan böcek ve haşere türleri;

  • Akrep
  • Ağaç Kurdu
  • Fare
  • Kalorifer Böceği
  • Pire
  • Tahtakurusu
  • Gümüş böceği
  • Hamam böceği