2 Ocak 2020

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama

İşyeri, ofis, fabrika gibi yerler gün boyu pek çok insanı ağırlamaktadır. Mutlaka bu alanlar müşteri memnuniyeti için temiz olmalıdır. Saygınlık oluşturabilmenin yolu her zaman alan temizliği ile ilgilidir.

Yerli, yabancı müşterilere karşı mahcup olmamak için zamanında ilaçlama yaptırılmalıdır. Profesyonel ve sağlıklı bir hizmet tercih edilerek bu durum çözüme kavuşturulabilir.

Yaşam alanlarında olma ihtimaline karşın özellikle fare, ağaç kurdu, ve akrep için tedbir elden bırakılmamalıdır. Haşere ve böceklere karşı zamanında önlem alınması gerekir.

Avrupa yakası böcek ilaçlama ekibiyle bütün mekanlara hizmet götürülmektedir. İlaçlama tecrübe isteyen bir iştir. Alanında profesyonel ekiple bahçe, apartman, ev, bina, çatı, ve sığınak gibi yerlere ilaçlama yapılabilmektedir.

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Firması

İstanbul’un Avrupa yakasındaki şubelerimizle pire, kalorifer böceği, tahtakurusu, hamam böceği ve gümüş böceği  ilaçlaması yapılıyor. İlaçlama konusunda en iyi hizmeti sunulmaktadır.

Kapsama alanımıza dahil olan ilaçlamalar Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bakanlığın onay verdiği ilaçlar kullanılır. Evlerinizin yanında iş yerlerinize de sağlıklı bir yaşam sunulmaktadır.

Kaliteli hizmetimizden istendiği anda yararlanmak mümkündür. Bir telefon ile bize ulaşmanız yeterlidir. İlaçlama ile ilgili gerkli izin belgelerimiz vardır. Ürünlerimiz onaylıdır.

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Hizmeti

Mega şehrin bütün semtlerini kapsıyoruz. Dilediğiniz vakit bize ulaşmanız mümkün. Farklı böcek ve haşere türleri ilaçlaması yapılmaktadır. Donanımlıyız, tecrübeliyiz ve eğitimli ekipmana sahibiz. Bu durumda tamamen sağlıklı bir ortam oluşturmaktayız.

Yapılan hizmette kullanılan ürünlerde kaliteli ve güvenlidir. Son zamanlarda yaygınlaşan ulv ve atomizer uygulama ile biyosidal ürünler de kullanılmaktadır. Jel ve sıvı uygulaması tercih edilenler arasındadır.

İlaçlamada kullanılan ürünler Tarım Örgütü, Dünya Sağlık Örgütü ve TC. Sağlıklı Bakanlığı onaylıdır. Kokusuz ve lekesiz ürünler bu özelliklerinden dolayı daha çok tercih edilmektedir. Doğa ve çevreye zararı söz konusu değildir.

Düşük dozda ve sadece böcekler için üretilmiş ilaçlardır. Maksat haşereleri alt etmek. İlaçlama sırasında insanlara karşı özel tedbir almak gerekli görülmemektedir. Sadece ilaçlama işi bitene kadar alandan uzaklaştırılmak gerekebilir.

Kullanılan ilaçlar zararsızdır ancak özel sağlık durumu olanlar için yine de önlem alınabilir. Memnuniyetiniz önceliğimizdir. Bunun için gerekli durumlarda çalışanlarımız bilgilendirme yapacaktır.