2 Ocak 2020

Bağcılar Böcek İlaçlama

Böcekler herkesin rahatsız olduğu canlılardır, özellikle kırsal kesimlerde daha yaygın olarak karşımıza çıkar ancak çeşitli nedenlerden dolayı şehir hayatında da böcek, fare gibi istenmeyen canlıların istilasına uğramak mümkündür. Dünya nüfusunun %8-24 ünün ve astım hastalarının %75’inin hamam böceklerine karşı bir alerjileri bulunmaktadır. Yani rahatsızlık boyutu dışında birde sağlığa verdikleri zarar bulunmaktadır. Bu yüzden vakit kaybetmeden ilaçlama yapılması gerekir, aksi halde yayılabilirler ve önüne geçmesi daha zorlaşır.

Haşera ve fare mücadelesi

Hasereilaclama.info firması size bu konuda çok yardımcı olacaktır, kısa sürede tüm haşerelerden kurtulmanıza olanak sağlayacaklardır. Güvenilir yerlerle anlaşmak yapmak bu tarz hassas konularda çok önemlidir. Eğer ilaçlamada geç kalınırsa haşere dizanteri, verem, antrax, pnomoni, hepatit, mantar, astım, alerjik reaksiyonlara neden olabilir.

Aynı şekilde fareler ile mücadele ederken de ilaçlama başta gelir. Fareler ön dişlerinin büyümesini engelleyebilmek için elektrik kablolarını kemirir, bu hem onlara hem de ev sahibine ciddi zararlar verebilir bu yüzden vakit kaybetmeden ilaçlamaya geçilmelidir.

Kullanım alanları

Haşerelerin ve farelerin nerede nasıl üreyeceklerine hiç belli olmaz, bu yüzden ilaçlama yapmaya hazırlıklı olmada fayda vardır. Ev, bahçe, apartman, çatı, ofis, bina, fabrika, sığınak ve işyeri için ilaçlama hizmeti verilmektedir. Kısa sürede tüm istenmeyen canlılardan kurtulmanız mümkündür. Özellikle Hürriyet, Demirkapı, Mahmutbey, Barbaros, Kirazlı, Kemalpaşa ve Güneşli çevresinde oturan kişilerin böyle bir sorunu varsa Bağcılar Böcek İlaçlama firması ile anlaşma yapabilirsiniz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla bu sorunun altından kalkabilirsiniz.

İlaçlama nelere yapılır?

Haşere dedik ancak bunlar neler diye bakacak olursak; akrep, ağaç kurdu, fare, kalorifer böceği, pire, tahtakurusu, gümüş böceği ve hamam böceği şeklinde sıralayabiliriz. Bu canlılar genelde kırsal alanlarda olsa da bir şekilde evinizin ya da iş yerinizin yolunu bulabilir.

Avantajları

İlaçlama sadece hedeflenen canlıya zarar vermektedir. Uzun süre etkisini gösteren jel formundaki ilaçlamadan tercih ederseniz günler boyunca evinizden uzakta kalmanıza gerek kalmaz, işlem bitince güven rahatlığıyla içeri girebilirsiniz. Çünkü hedef olmayan canlılara yönelik bir zararı bulunmamaktadır, öncesinde hazırlık yapmaya ve sonrasında havalandırmaya bile gerek kalmayacaktır. Buda en önemli avantajıdır.