Bina İlaçlama

Bina İlaçlama

Canlıların oluşturduğu sirkülasyon havadaki bakteri, virüs ve zararlı mikroorganizmaların dağılımını sağlamaktadır. Etrafa dağılan bu zararlı ve gözle görülemeyen canlılar üreme fırsatı yakalamaktadır. Üremeden dolayı çoğalan mikroorganizmalar yaşam alanlarımıza çok daha kolay yayılabilmektedir. Bu zararlı canlıların yaşam alanlarımızda barınması bizlere ve sevdiklerimize ciddi anlamda zarar vermekte ve sağlığımızı tehdit etmektedir. Bu ortamı oluşturan böcek ve canlılardan kurtulmak bina ilaçlama çalışmaları ile mümkündür.

Bina İlaçlama Nedir?

Böcekler ve zararlı diğer canlılar şehir ortamlarında binaların içerisinde barınabilmektedir. Binaların içerisinde üzerlerindeki mikropları etrafa saçabilmektedirler. Uzman ekiplerimiz binaya giriş yapıp gerekli temizlik malzemelerini ve ilaçları hazırlamaktadırlar. Ardından bu maddeler gerekli uygulama talimatları gerçekleştirilerek uzman ekibimiz eşliğinde tüm binaya uygulanmaktadır. Gerekiyorsa uygulamanın ardından gerçekleştirilmesi gereken süreç uygulanır ve bina hedeflenen canlılardan temizlenmiş olur. Tüm bu işlemler binada yaşayanlar için güvenli bir yaşam alanı oluşturmaktadır.

Bina İlaçlamada Hangi Temizlik Malzemeleri Kullanılmaktadır?

Endüstride çeşitli temizlik ve böcek ilacı maddeleri yer almaktadır. Bu maddeler doğru kullanılmadığında insanlara zarar verebilme potansiyeline sahip maddelerdir. Bu durumda uzman ekiplerimizin deneyimi, bilgisi ve uygulama becerisi büyük önem taşımaktadır. Uzman ekibimiz çalışılacak ortam ve hedeflenen canlılar için gereken en etkili maddeleri seçip en etkili yöntemle uygulamaktadır. Bu uygulama sonrasın müşterilerimizin yapması gereken tek şey uzman ekibimizin talimatlarına uymaktır. Bu işlemler gerçekleştirildikten sonra uygulanan maddelerden en yüksek düzeyde verim alınacaktır.

Bina İlaçlama Hangi Canlıları Hedef Almaktadır?

Çeşitli ilaçlarla farklı canlılar hedef alınabilmektedir. Böcekler arasında hamam böceği gibi veya gümüş böceği gibi farklı böcekler yer almaktadır. Bunlarla birlikte tahtakurusu ve pire gibi böcekler insanları ciddi anlamda rahatsız edebilmektedir. Bu böceklere ek olarak kalorifer böceği ve ağaç kurdu da başarılı sonuçlar aldığımız canlılar arasındadır. Diğer yandan sadece böcekleri değil, fare ve akrep gibi çok daha dayanıklı ve zararlı canlılar üzerinde de net sonuç alarak başarımızı gözler önüne sermekteyiz.

Uzman Ekibimiz

Ekibimiz uzun yıllardır bu içerisinde bulunan yüksek deneyim tecrübesine sahip kalifiye elemanlardan oluşmaktadır. 30 yıllık deneyimimizde bugüne kadar 50 binden fazla müşterimizi mutlu etmiş, 70 binden fazla mülkü ilaçlamış bulunuyoruz. Tüm bu veriler başarımızı ve kalitemizi ortaya koymaktadır.