Ağaç Kurdu İlaçlama

Ağaç Kurdu İlaçlama

Tahta kurdu, ağaç kurdu olarak da anılan kabuklu bir böcek türüdür. Kolay çoğalabilen ve yayılabilen bir böcektir. Larva döneminde beyaz ve yumuşakça bir böcek olarak yaşamını sürdürür. Ömrünün erişkin aşamalarında kabuklu böcek olarak yaşar. Özellikle ağaçlarda ve tahtalarda bulunur ve bu tür bölümlerde yaşamlarını sürdürür. Kolay üreyebilme özelliği bulunmaktadır. Kısa sürede birçok ağaç kurdunu bir arada görmek mümkündür. Ancak tespit edilmeleri zordur. Çünkü evinizde bulunan mobilya veya döşemelere sinsi olarak yerleşir ve buralarda yaşarlar.

ağaç kurdu ilaçlama
Ağaç Kurdu İlaçlama

Gözle görünür hale geldiklerinde mobilya ve döşemelerinizi iyice kemirmiş olabilirler. Bu gibi bir durumla karşılaşmamak için ağaç kurdu ilaçlama için ağaç kurtlarının ortaya çıkmasını beklememek lazım. Profesyonel olarak böcek ilaçlama hizmeti veren bir firma ile anlaşarak olası ağaç kurdu kolonilerinin tespit edilmesini sağlayabilir ve ilaçlama yaptırarak çoğalmalarını engelleyebilirsiniz.

Ağaç Kurdu İlaçlama Nasıl Yapılmalıdır?

Ağaç kurdu ilaçlama faaliyetini yerine getirecek ve profesyonel olarak bu işi yapacak bir firma ile anlaşarak rutin olarak bu ilaçlamayı yaptırmak gerekiyor. Haşere ilaçlama faaliyetini belirli bir takvime bağlayarak belirli aralıklarda ilaçlama yaptırmak ağaç kurdu da dahil olmak üzere birçok haşerenin üremesini ve çoğalmasını engellemektedir.

Firmamız profesyonel olarak ağaç kurdu ve haşere ilaçlaması yapan bir firmadır. Aynı anda çok geniş alanları ilaçlayabilecek sayıda personelimiz bulunmaktadır. İş yerleriniz ve evlerinizde bulunan ağaç kurtlarının kısa sürede ilaçlanması ve yok edilmesi için firmamıza başvurunuz.