2 Ocak 2020

Bostancı Böcek İlaçlama

Günümüzde haşereler büyük tehlike yaratmaktadır. Bu canlılar üzerinde çeşitli mikroplar barındırmaktadır. Diğer yandan haşerelerin kendi davranışları da insanlar için tehlike oluşturmaktadır.

Bu böceklere ağaç kurdu veya kalorifer böceği gibi örnekler verebiliriz. Böceklerin görüldüğü yerlerde insan sağlığını korumak için ilaçlamanın yapılması şarttır. Yapılacak ilaçlama uzman ekipler aracılığıyla gerçekleştirilirse tam sonuç alınarak böcekler ortadan kaldırılabilir. Bizler bu hizmeti uzman ekibimizle birlikte uzun yıllar boyunca siz değerli müşterilerimize sunmakta bulunuyoruz.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama profesyonel ekiplerle yapıldığı zaman çeşitli aşamaları içinde barındıran bir süreç haline gelmektedir. Öncelikle, profesyonel ekibimizle iletişime geçen müşterimizin ilaçlamak istediği bölgeyi değerlendiririz. Burası bir işyeri veya ev olabilir. Ardından gümüş böceği veya hamam böceği gibi hedeflenen böcek türü belirlenir.

Ardından ilaçlamanın uygulanacağı bölge ve hedef alınan böcek türüne göre gerekli projelendirme yapılır. Projelendirme aşamasında hangi ilaçların kullanılacağı, hangi kalifiye elemanın nerede hangi işi yapacağı gibi konular en verimli şekliyle oluşturulur. Ardından oluşturulan plan hayata geçirilir.

Böcek İlaçlama Nerelerde Yapılır?

İnsanlar çeşitli alanlarda yaşamaktadırlar. Bu yaşam alanlarının hepsi böcekler tarafından tehdit edilmektedir. Bu alanlar zaman zaman apartman veya bina gibi ev ortamı olmaktadır. Zaman zaman da ofis veya fabrika gibi iş hayatına hizmet eden alanlar olmaktadır. Bunlarla birlikte böcekler çatı veya sığınak gibi daha kapalı ve zorlu alanlarda yaşayabilirken bahçe gibi doğal ortamlarda da barınabilir. Uzman ekibimiz tüm alanlarda çalışma yeterliliğine sahiptir. Bu sayede zorlu şartlar altında dahi başarılı şekilde ilaçlamayı gerçekleştirebilmektedir.

 Böcek İlaçlamada Hangi Böcekler Ortadan Kaldırılır?

Yaşam alanlarımızda çeşitli böcekler ve zararlılar mevcuttur. Bunlardan bazıları fare ve akrep gibi insana doğrudan zarar verebilen canlılardır. Bu canlılar yaşam ortamlarımıza korku salmaktadır. Diğer yandan pire ve tahtakurusu gibi daha küçük boyutlarda olan ve yaşam alanlarımızı kirleten böcekler bulunmaktadır.  Uzman ekiplerimiz tüm bu böcekler için gerekli deneyime ev bilgi birikimine sahiptir. Bu sayede yaşam alanlarında yaşama ihtimali bulunan tüm böcekler ortadan başarıyla kaldırılabilir. Bu sayede sizler de güven içerisinde yaşam alanlarınızda yaşamaya devam edebilirsiniz.