Hastane İlaçlama

Hastane İlaçlama

Böcekler insanlar için direkt olarak zarar verebilir fakat bunun yanında insan sağlığı içinde zararlı olabilmektedirler. Tahtakurusu hamam böcekleri, pire, bit, sinek gibi böcekler birçok hastalığın taşıyıcılığını yapar. Böcekler insandan insana hastalık taşır ve yayarlar bu ve bunun gibi birçok neden haşere ilaçlama yapılmasını gerektirir. Önder ilaçlama şirketi olarak tüm bu nedenlerin ve tehditlerin farkında olarak birçok hizmet sunmaktayız. Bu hizmetlerimizden biri hastane ilaçlama hizmetidir.

Hastane İlaçlama
Hastane İlaçlama

Hastane İlaçlama Hizmetimiz

Hastaneler sürekli çalışan ve her daim içerisinde insan bulunduran bir ortamdır. Özellikle sağlık hizmeti verilen bir kuruluş olan hastanelerde hastalık taşıyıcılığı yapan çeşitli böcek ve haşerelerin kesinlikle bulunmaması gerekmektedir.

Hastaneler içerisine sürekli olarak yapılan giriş ve çıkışlar böceklerin daha kolay hastaneye girmesine ve yerleşip, hızla çoğalmalarına neden olur. Hastanelerin özellikle yemekhane olarak kullanılan alanlarında ve mutfak olarak kullanılan alanlarında fare ve böceklere rastlanabilir. Bu durum hasta, hasta yakınları, sağlık personeli, hastane de hizmet personeli gibi hiç kimse için olumlu karşılanacak bir durum değildir. Bu nedenle hastaneler için mutlaka böcek ilaçlama yapılmalıdır.

Hastaneler Nasıl İlaçlanır?

Hastaneler içerisinde her daim insan bulunduran bir kuruluş olması nedeniyle bina içerisi tahliye edilmeden ve içeride bulunan hiç kimseyi rahatsız etmeden böcek ve haşere ilaçlama yapılmalıdır. Bu da tamamen kokusuz olan fare ve böcek ilaçları kullanılarak gerçekleştirilir. Kullanılan ilaçların hiç birisi insan sağlığı ve hayvan sağlığı için herhangi bir sorun teşkil etmeyen ilaçlardır.