Pire İlaçlama

Pire İlaçlama

Zemin ilaçlaması yapıldıktan sonra problemin tamamen ortadan kalkması için bulunduğunuz ortamdaki koltuklara, halılara, yataklar da pire ilaçlama yöntemi ile müdahale edilmelidir. Tek seferli İlaçlı uygulama yeterli olmayabilir. Sağlık bakanlığı onaylı doğru ilaçlarla uygulanan ilaçlama yöntemi pire sorunun tamamen ortadan kalkmasında önemli rol oynamaktadır. Pire ilaçlama için yeni nesil ilaçlama yöntemi veren firmalarla irtibata geçerseniz sorununuzu bulunduğunuz ortamdaki şikayetinizi kısa sürede etkili ilaçlama yöntemleriyle yorulmadan uğraşmadan çözersiniz.

Pire İlaçlama
Pire İlaçlama

Böcek ilaçlama

İnsanlara ve hayvanlara ya da eşyalara zarar verebilme potansiyeli taşıyan canlıların yarattığı maddi hasarları önlemek, oluşabilecek sağlık sorunlarını için yapılan böcek ilaçlama farklı tekniklerle günümüzde çeşitlilik göstermektedir. Böcek ilaçlamada en çok tercih edilen yöntemler den biri sıvı ilaçlama sistemi haşerelere karşı başarılı sonuç verir. Püskürtme yöntemi ve buharlama tekniği ile yapılabilen sıvı ilaçlama kısa sürede çözüm veren yöntemlerden biri. Püskürtme yöntemi de okul hastane fırın restoran gibi yerlerde yapılması tercih edilen bir ilaçlama yöntemidir. Buharlama yöntemi de ev, bina, bahçe, park fabrika gibi alanlarda yapılmaktadır.

Jel ilaçlama yöntemi en çok kullanılan ilaçlama yöntemleri arasında yer alır. Jel ilaçlama hamam böceği türleri dışındaki haşerelere karşı etkili değildir. Yılan, akrep, pire, karınca gibi zararlıları yok etmede jel ilaçlama hiçbir etki göstermez.

Haşere ilaçlama

Kokulu uygulama haşerelerin fazla bulunduğu yerde yapılır. Uygulandıktan sonra bulunulan mekan iki ile dört saat kapalı kalmalı mekana girilmemelidir. Kokusuz haşere ilaçlama uygulama yöntemi sıvı ilaç püskürtme yoluyla uygulanır. Jel uygulama yöntemi ise restoran, mutfak, yemekhane gibi mekanlarda bulunan haşerelere karşı daha çok tercih edilen bir uygulamadır .Çok etkilidir ve kokusu yoktur.